ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

Новини ФРУ

ФРУ: держава повинна створити систему миттєвого реагування на порушення прав інвесторів
Київ, 18 січня 2018 року. Сьогодні в Федерації роботодавців України відбулася прес-конференція, присвячена розв'язанню наболілої проблеми протидії діям новітніх шантажистів вітчизняного бізнесу. Вже ...

Роботодавцям відшкодують частину витрат на профпідготовку працівників
Кабмін затвердив Критерії оцінки допустимості державної допомоги суб'єктам господарювання на професійну підготовку працівників. Так, Критеріями визначені цілі, форми та максимальний розмір державної ...

Запрошуємо бізнес долучитися до обговорення законодавства про ринок електричної енергії
13 квітня 2017 року Верховна Рада прийняла Закон «Про ринок електричної енергії», яким передбачено кардинальна зміна умов діяльності наринку як для виробників, постачальників, так і...

Україна вичерпала квоти по ще кільком позиціям
Україна в період з 1 по 5 січня повністю вибрала безмитні квоти, як основні, так і додаткові, на експорт пшениці і кукурудзи в країни Євросоюзу...

Обов’язкове запровадження митного «єдиного вікна» з 1 лютого загрожує колапсом для бізнесу
Київ, 16 січня 2018 року. На сьогоднішньому засіданні Митного комітету ФРУ значна увага була приділена питанню можливого запровадження норми урядової постанови №878 «Про внесення змін...

Календар

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Підписано Меморандум про співробітництво в сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі України.

Створено: 20-06-2011, 10:24 Переглядів: 642
Голова Державної інспекції сільського господарства України Микола Поєдинок та Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник підписали Меморандум про співробітництво в сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі України.

Однією із головних цілей підписання такого документу стала необхідність впровадження принципів єдиної державної політики у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі України, які враховують досвід європейських країн, за умов глобалізації світової економіки та трансформаційних процесів, створення такого зовнішнього середовища для агропромислового виробництва, яке забезпечуватиме йому необхідні соціально-економічні умови розвитку і самовідтворення в інтересах усього суспільства.

Підписанти впевнені, що реалізація цього Меморандуму сприятиме якісному реформуванню системи взаємовідносин між Держсільгоспінспекцією та ФРУ, формуванню ефективної державної політики у сферах нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі, правильному застосуванні та вдосконаленні аграрного законодавства.

Зокрема, у відповідності до Меморандуму сторони визначили першочергові напрямки співробітництва, а саме щодо зменшення втручання держави в діяльність суб’єктів господарювання; усунення перешкод для розвитку господарської діяльності; створення належних умов для громадського контролю за діяльністю наглядових органів, державних інспекторів сільського господарства України; виявлення та запобігання порушенням вимог законодавства суб’єктами господарювання та забезпечення інтересів суспільства, зокрема належної якості продукції, робіт та послуг, прийнятного рівня безпеки для населення, навколишнього природного середовища; сприяння здійсненню державного контролю за додержанням технічних умов, вимог стандартів, інших нормативних документів, пов’язаних з якістю та безпекою сільськогосподарської продукції під час її заготівлі, зберігання, переробки, реалізації, проведення експортно-імпортних операцій; здійснення захисту прав суб’єктів аграрного ринку та споживачів щодо забезпечення їх якісною сільськогосподарською продукцією.

Крім того, документом передбачено створення постійно діючої спільної Робочої групи з представників ФРУ і Держсільгоспінспекції як на загальнонаціональному так і регіональному рівнях.

Тож, реалізація положень цього Меморандуму сприятиме передбачуваності аграрного законодавства, встановленню рівноправних партнерських відносин між членами ФРУ і Держсільгоспінспекцією, її територіальними органами, створюватиме умови для утвердження в Україні основ громадянського суспільства.

Структура Об'єднання

Економічні Новини

Другий енергоблок Рівненської АЕС підключили до мережі
Станом на 15:00 20 січня в роботі перебувають два енергоблоки АЕС із сумарним навантаженням 1200 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування активних енергоблоків немає.

Другий енергоблок Запорізької АЕС відключили на ремонт
Енергоблок №2 Запорізької атомної електростанції відключили від мережі у зв'язку з проведенням планового ремонту. Радіаційний фон знаходиться в межах норми.

Торги на біржах США завершилися зростанням
Торги на Американській фондовій біржі в п'ятницю, дев'ятнадцятого січня, завершилися зростанням основних індексів. Про це свідчать дані біржі.

Газпрому дозволили будувати другу нитку Турецького потоку
Компанія Газпром отримала дозвіл на будівництво другої лінії газопроводу Турецький потік у винятковій економічній зоні та територіальних водах Туреччини.

Корисні Лінкі

Федерація роботодавців України

Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Пенсійний Фонд України

Міністерство праці та соціальної політики

Державна служба зайнятості


ДПА у Волинській області


Вверх