ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

Новини ФРУ

Маніфест роботодавців презентовано на Сумщині
Робоча група Федерації на чолі з Головою Ради ФРУ Дмитром Олійником продовжила поїздки регіонами України з метою популяризації та обговорення Маніфесту роботодавців. Почали з Сумщини....

Кабмін врахує пропозиції роботодавців щодо збільшення квоти на іноземних працівників
Кабінет Міністрів врахує пропозиції бізнесу щодо збільшення квоти на іноземних висококваліфікованих працівників, яких гостро потребує економіка України. Відповідну постанову, згідно з якою ...

В Раде просят Гройсмана разобраться с ситуацией на рынке серной кислоты
Глава парламентского комитета по промышленной политике Виктор Галасюк обратился к премьер-министру Владимиру Гройсману с просьбой решить проблему бесперебойного обеспечения промышленников серной ...

СПО роботодавців на національному рівні затверджено пріоритети діяльності на 2019 рік і середньострокову перспективу
Відбулося засідання Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, присвячене актуальним питанням роботи. Зокрема, детально обговорювалися пріоритети діяльності СПО на ...

ФРУ закликає бізнес до участі в розробці нового порядку ідентифікації об'єктів підвищеної небезпеки
ДСНС України розроблено проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об'єктів підвищеної небезпеки», який покликаний імплементувати Директиву 2012/18/ЄС Європейського ...

Календар

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

Засідання громадської ради при ДПС у Волинській області

Створено: 29-03-2013, 10:30 Переглядів: 653
У першому кварталі 2013 року податківці Волині провели лише 15 планових документальних перевірок. Наступні три місяці буде проведено 13 таких перевірок. У минулі роки подекуди кількість планових документальних перевірок сягали до трьохсот щокварталу. Про це та інше йшлося на засіданні громадської ради при ДПС у Волинській області. З вступним словом про підсумки роботи громадської ради при ДПС в області у 2012 році виступив її голова Володимир Цибульський, який привів приклади дієвої співпраці бізнесу і державних податкових органів.
«Ці дані найбільш яскраво ілюструють стосунки податкової та бізнесу і прагнення волинських податківців створити сприятливі умови для ведення бізнесу, зокрема забезпечити максимум комфорту тим платникам, котрі своєчасно і в повному обсязі здійснюють належні відрахування до бюджету», – зазначила Інна Степанюк, заступник голови ДПС в області, яка виступила з питанням, щодо запровадження електронних сервісів як механізм покращення обслуговування платників податків. Посадовець запевнила, що протягом останніх років для проведення перевірок плануються винятково підприємства, діяльність яких містить ознаки ризикованості.
Ознайомила присутніх з антикорупційним сервісом «ПУЛЬС».
Заступник голови ДПС в області проінформувала, що завдяки впровадженню антикорупційного проекту «Пульс» під егідою Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка представники бізнесу отримали можливість повідомити про перешкоди у спілкуванні з податківцями та митниками, прискорити процес обслуговування та без зволікань з боку посадовців отримати адміністративні послуги.
«Більш як протягом року цей антикорупційний сервіс пройшов апробацію у податковій службі і дозволив представникам бізнесу оперативно розв’язувати проблемні моменти, які виникали в ході спілкування з податківцями. Віднедавна цей сервіс доступний клієнтам митниці», – зазначила Інна Степанюк.
Посадовець наголосила, що, зважаючи на останні резонансні факти та критичні зауваження у мас-медіа стосовно дій окремих посадовців відділу ПМ Луцької ОДПІ, саме звернення на «Пульс» представників підприємницької спільноти та зовнішньоекономічної діяльності дозволить в подальшому запобігти корупційним явищам.
«Врегулювати будь-які неприємні ситуації у спілкуванні з посадовими особами митниці і податкової можна протягом доби від часу дзвінка на «Пульс» Міністерства доходів і зборів України. Цей сервіс працює за принципом call-back-, тобто податківці та митники не лише приймуть дзвінок, а й повідомлять про результату розгляду скарги чи звернення», – підсумувала Інна Степанюк.
Отож, якщо у представників бізнесу виникають певні труднощі у спілкуванні з податковою чи митницею, варто телефонувати за номером «Пульсу» (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово.
На засідання було розглянуто ще ряд важливих організаційних питань що стосуються роботи громадської ради.

Структура Об'єднання

Економічні Новини

В Україні продали заарештовані акції Газпрому
На продаж були примусово виставлені акції Газтранзиту, які реалізували за 41 мільйон гривень.

У Києві на хабарі піймався топ-чиновник банку
На хабарі затримано начальника управління активами столичного банку Хрещатик.

Курси валют на 20 лютого: гривня знову подорожчала
Курс долара на міжбанку знизився на 2 копійки - до 27,17 грн/долар, курс у покупці також упав на 2 копійки - до 27,15 грн/долар.

Danske Bank йде з Росії і країн Балтії
Керівництво Danske Bank визнало серйозність справи про можливе відмивання мільярдів євро в Естонії.

Корисні Лінкі

Федерація роботодавців України

Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Пенсійний Фонд України

Міністерство праці та соціальної політики

Державна служба зайнятості


ДПА у Волинській області


Вверх