ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

Новини ФРУ

Маніфест роботодавців презентовано на Сумщині
Робоча група Федерації на чолі з Головою Ради ФРУ Дмитром Олійником продовжила поїздки регіонами України з метою популяризації та обговорення Маніфесту роботодавців. Почали з Сумщини....

Кабмін врахує пропозиції роботодавців щодо збільшення квоти на іноземних працівників
Кабінет Міністрів врахує пропозиції бізнесу щодо збільшення квоти на іноземних висококваліфікованих працівників, яких гостро потребує економіка України. Відповідну постанову, згідно з якою ...

В Раде просят Гройсмана разобраться с ситуацией на рынке серной кислоты
Глава парламентского комитета по промышленной политике Виктор Галасюк обратился к премьер-министру Владимиру Гройсману с просьбой решить проблему бесперебойного обеспечения промышленников серной ...

СПО роботодавців на національному рівні затверджено пріоритети діяльності на 2019 рік і середньострокову перспективу
Відбулося засідання Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, присвячене актуальним питанням роботи. Зокрема, детально обговорювалися пріоритети діяльності СПО на ...

ФРУ закликає бізнес до участі в розробці нового порядку ідентифікації об'єктів підвищеної небезпеки
ДСНС України розроблено проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об'єктів підвищеної небезпеки», який покликаний імплементувати Директиву 2012/18/ЄС Європейського ...

Календар

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

Стратегія «Волинь – 2020»: нові підходи для влади, бізнесу і громади

Створено: 19-01-2015, 09:58 Переглядів: 641
На Волині визначено п’ять пріоритетних напрямків розвитку області на найближчі п’ять років. Про це стало відомо під час засідання керівного комітету з розробки Стратегії регіонального розвитку «Волинь-2020». Участь у заході взяв голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.
Нагадаємо, Стратегія «Волинь-2020» є головним плановим документом розвитку області на довгострокову перспективу. В ній окреслено основні завдання місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, спрямовані на виконання її завдань, а також передбачає узгодженість із Державною стратегією регіонального розвитку. Над її розробкою працює робоча група, яка складається з керівного комітету та 13 підгруп.
Так за словами радника голови облдержадміністрації та керівника комітету Сергія Кошарука, у стратегії особливу увагу зосередили на розвиткові таких напрямків: людський потенціал, волинськеого село, нова промисловість, місцева енергетика та туризм.
- Усе ж таки основна увага має бути – розвитку людського потенціалу, оскільки жодна галузь не зможе ефективно працювати та й, зрештою, жоден проект не буде зреалізовано без хороших спеціалістів, – зауважив Володимир Гунчик.
- Ми ж розуміємо, що зараз відбувається відтік висококваліфікованих працівників та творчої молоді, через неможливість вирішити низку соціально-економічних проблем.
У свою чергу, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Петриканин зазначила: майже половина населення області, а це 48% становить сільське населення. Тому пріоритетними напрямками подальшого розвитку економіки має стати виробнича та переробна галузь. Аграріїв, які забезпечують майже третину валового регіонального продукту, потрібно стимулювати до запровадження новітніх технологій та інновацій на фермерських господарствах. Крім того, мають залучатися й інвестиційні проекти, аби підвищити рівень облаштування сільських місцевостей.
Що ж стосується енергетичного комплексу, то керівник підгрупи Василь Дутко підкреслив, що заміщення природного газу альтернативними видами палива, зокрема біомасою, є тією ціллю, над якою працюють у рамках стратегії розвитку.
- Протягом п’яти років маємо замістити використання природного газу на 75%. – зауважив Володимир Петрович. – Залишаться лише ті об’єкти, де за технологією неможливо обійтися без газу. Зробіть загальний баланс у розрізі використання альтернативних видів палива. Адже потрібно визначити на скільки років нам його вистачить.
Насамкінець голова облдержадміністрації Володимир Гунчик наголосив, що стратегія регіонального розвитку «Волинь-2020» повинна стати реальним проектом на наступні п’ять років, але ні в якому разі не утопією.
- На сесії обласної ради маємо показати живу стратегію розвитку області. Хай це буде всього 20 проектів зі 100, але реальні, які можна зреалізувати у такий короткий термін. Не хочу, щоб це було повторення минулих проектів розвитку Волині, над яким працював департамент економіки з 2005 до 2010 року, коли реально спрацьовував лише один проект, а решта безрезультатно переписувалася з року в рік. Відтепер влада, бізнес і громада – потребують нових підходів. Тож маємо ще час, аби допрацювати головний проект розвитку області, – резюмував голова облдержадміністрації.
Прес-служба облдержадміністрації.

Структура Об'єднання

Економічні Новини

В Україні продали заарештовані акції Газпрому
На продаж були примусово виставлені акції Газтранзиту, які реалізували за 41 мільйон гривень.

У Києві на хабарі піймався топ-чиновник банку
На хабарі затримано начальника управління активами столичного банку Хрещатик.

Курси валют на 20 лютого: гривня знову подорожчала
Курс долара на міжбанку знизився на 2 копійки - до 27,17 грн/долар, курс у покупці також упав на 2 копійки - до 27,15 грн/долар.

Danske Bank йде з Росії і країн Балтії
Керівництво Danske Bank визнало серйозність справи про можливе відмивання мільярдів євро в Естонії.

Корисні Лінкі

Федерація роботодавців України

Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Пенсійний Фонд України

Міністерство праці та соціальної політики

Державна служба зайнятості


ДПА у Волинській області


Вверх