ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

Новини ФРУ

Роботодавці беруть активну участь у розробці Генеральної угоди на 2018-2020 роки
Продовжується активна підготовка проекту Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україніна новий строк. Нагадаємо, ...

Роботодавці обговорюють законопроект №7206 «Купуй українське, плати українцям» та вносять свої правки до документу
Київ, 16 лютого. У Федерації роботодавців України відбувся «круглий стіл», присвячений обговоренню законопроекту №7206 «Купуй українське, плати українцям» (про внесення змін до деяких законодавчих ...

Україна збільшила експорт до $ 52,3 млрд (інфографіка)
Експорт товарів і послуг з України за 2017 рік зріс на 16% - до $ 52,3 млрд. Про це повідомив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман в Twitter. "Експорт України...

За 100 днів запрацює перший залізничний тунель, збудований у незалежній Україні
Сьогодні дано старт зворотному відліку до введення Бескидського тунелю в експлуатацію, що буде відкритий через 100 днів. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під ...

Круглий стіл з обговорення законопроекту "Купуй українське, плати українцям!"
П'ятниця, 16 лютого 2018, 15:30 Федерація роботодавців України (вул. Михайла Коцюбинського,1, зала засідань, 4-й поверх) Відбудеться круглий стіл з обговорення законопроекту "Купуй українське, ...

Календар

«    Февраль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Стратегія «Волинь – 2020»: нові підходи для влади, бізнесу і громади

Створено: 19-01-2015, 09:58 Переглядів: 461
На Волині визначено п’ять пріоритетних напрямків розвитку області на найближчі п’ять років. Про це стало відомо під час засідання керівного комітету з розробки Стратегії регіонального розвитку «Волинь-2020». Участь у заході взяв голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.
Нагадаємо, Стратегія «Волинь-2020» є головним плановим документом розвитку області на довгострокову перспективу. В ній окреслено основні завдання місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, спрямовані на виконання її завдань, а також передбачає узгодженість із Державною стратегією регіонального розвитку. Над її розробкою працює робоча група, яка складається з керівного комітету та 13 підгруп.
Так за словами радника голови облдержадміністрації та керівника комітету Сергія Кошарука, у стратегії особливу увагу зосередили на розвиткові таких напрямків: людський потенціал, волинськеого село, нова промисловість, місцева енергетика та туризм.
- Усе ж таки основна увага має бути – розвитку людського потенціалу, оскільки жодна галузь не зможе ефективно працювати та й, зрештою, жоден проект не буде зреалізовано без хороших спеціалістів, – зауважив Володимир Гунчик.
- Ми ж розуміємо, що зараз відбувається відтік висококваліфікованих працівників та творчої молоді, через неможливість вирішити низку соціально-економічних проблем.
У свою чергу, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Петриканин зазначила: майже половина населення області, а це 48% становить сільське населення. Тому пріоритетними напрямками подальшого розвитку економіки має стати виробнича та переробна галузь. Аграріїв, які забезпечують майже третину валового регіонального продукту, потрібно стимулювати до запровадження новітніх технологій та інновацій на фермерських господарствах. Крім того, мають залучатися й інвестиційні проекти, аби підвищити рівень облаштування сільських місцевостей.
Що ж стосується енергетичного комплексу, то керівник підгрупи Василь Дутко підкреслив, що заміщення природного газу альтернативними видами палива, зокрема біомасою, є тією ціллю, над якою працюють у рамках стратегії розвитку.
- Протягом п’яти років маємо замістити використання природного газу на 75%. – зауважив Володимир Петрович. – Залишаться лише ті об’єкти, де за технологією неможливо обійтися без газу. Зробіть загальний баланс у розрізі використання альтернативних видів палива. Адже потрібно визначити на скільки років нам його вистачить.
Насамкінець голова облдержадміністрації Володимир Гунчик наголосив, що стратегія регіонального розвитку «Волинь-2020» повинна стати реальним проектом на наступні п’ять років, але ні в якому разі не утопією.
- На сесії обласної ради маємо показати живу стратегію розвитку області. Хай це буде всього 20 проектів зі 100, але реальні, які можна зреалізувати у такий короткий термін. Не хочу, щоб це було повторення минулих проектів розвитку Волині, над яким працював департамент економіки з 2005 до 2010 року, коли реально спрацьовував лише один проект, а решта безрезультатно переписувалася з року в рік. Відтепер влада, бізнес і громада – потребують нових підходів. Тож маємо ще час, аби допрацювати головний проект розвитку області, – резюмував голова облдержадміністрації.
Прес-служба облдержадміністрації.

Структура Об'єднання

Економічні Новини

Fiat Chrysler відкликає ще 228 000 пікапів і вантажівок
Концерн оголосив про відкликання ще 228 тисяч пікапів і вантажівок через дефект у коробці передач. Раніше ця проблема вже стала причиною відкликання близько 1,8 млн машин.

Газпром збільшив транзит газу через Україну
Першого лютого газ через територію України транспортувався в обсязі 181,9 млн куб. м за добу, а до 17 лютого цей показник зріс до 221,3 млн куб. м за добу.

Українська агрофірма отримала право експорту в ЄС
Загалом право експорту в ЄС матиме 291 українське підприємство, у тому числі 111 виробників харчових продуктів, зокрема м'яса птиці, риби, меду, яєць, молока і молочних продуктів.

В українських банках зріс обсяг непрацюючих кредитів
Обсяг непрацюючих кредитів на 1 січня в українських банках становив 594,99 млрд грн, що на 15,76 млрд грн, або на 3,5%, більше за показник на 1 березня 2017 року.

Корисні Лінкі

Федерація роботодавців України

Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Пенсійний Фонд України

Міністерство праці та соціальної політики

Державна служба зайнятості


ДПА у Волинській області


Вверх