ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

Новини ФРУ

Федерація виступила ініціатором обговорення впровадження інституту аудиту пожежної небезпеки як альтернативи інспекціям держорганів
У Федерації роботодавців України представники Верховної Ради, Ради підприємців при Кабміні, профільних асоціацій, фахівці з питань пожежної безпеки підприємств обговорили перспективи запровадження ...

Роботодавці Одещини: Роль Об'єднання в обласному соціально-економічному діалозі зростає
23 травня відбулося чергове розширене засідання правління Об'єднання організацій роботодавців Одеської області. Його учасники розглянули та обговорили ряд актуальних для області питань та прийняли ...

Роботодавці Одещини: Роль Об'єднання в обласному соціально-економічному діалозі зростає
23 травня відбулося чергове розширене засідання правління Об'єднання організацій роботодавців Одеської області. Його учасники розглянули та обговорили ряд актуальних для області питань та прийняли ...

У Карпатах видкрили Бескидський тунель
24 травня офіційно відкрили Бескидський тунель. Рух поїздів через новий двоколійний Бескидський тунель запустять із 25 травня. Його довжина становить 1 765 метрів, а глибина —...

ФРУ закликає Уряд ухвалити перелік послуг загального економічного інтересу для спрощення отримання держдопомоги
Голова ФРУ Дмитро Олійник під час сьогоднішнього засідання Уряду звернувся до Прем’єр-міністра з проханням розробити та ухвалити перелік послуг, які становлять загальний економічний інтерес з...

Календар

«    Май 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Стратегія «Волинь – 2020»: нові підходи для влади, бізнесу і громади

Створено: 19-01-2015, 09:58 Переглядів: 502
На Волині визначено п’ять пріоритетних напрямків розвитку області на найближчі п’ять років. Про це стало відомо під час засідання керівного комітету з розробки Стратегії регіонального розвитку «Волинь-2020». Участь у заході взяв голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.
Нагадаємо, Стратегія «Волинь-2020» є головним плановим документом розвитку області на довгострокову перспективу. В ній окреслено основні завдання місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, спрямовані на виконання її завдань, а також передбачає узгодженість із Державною стратегією регіонального розвитку. Над її розробкою працює робоча група, яка складається з керівного комітету та 13 підгруп.
Так за словами радника голови облдержадміністрації та керівника комітету Сергія Кошарука, у стратегії особливу увагу зосередили на розвиткові таких напрямків: людський потенціал, волинськеого село, нова промисловість, місцева енергетика та туризм.
- Усе ж таки основна увага має бути – розвитку людського потенціалу, оскільки жодна галузь не зможе ефективно працювати та й, зрештою, жоден проект не буде зреалізовано без хороших спеціалістів, – зауважив Володимир Гунчик.
- Ми ж розуміємо, що зараз відбувається відтік висококваліфікованих працівників та творчої молоді, через неможливість вирішити низку соціально-економічних проблем.
У свою чергу, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Петриканин зазначила: майже половина населення області, а це 48% становить сільське населення. Тому пріоритетними напрямками подальшого розвитку економіки має стати виробнича та переробна галузь. Аграріїв, які забезпечують майже третину валового регіонального продукту, потрібно стимулювати до запровадження новітніх технологій та інновацій на фермерських господарствах. Крім того, мають залучатися й інвестиційні проекти, аби підвищити рівень облаштування сільських місцевостей.
Що ж стосується енергетичного комплексу, то керівник підгрупи Василь Дутко підкреслив, що заміщення природного газу альтернативними видами палива, зокрема біомасою, є тією ціллю, над якою працюють у рамках стратегії розвитку.
- Протягом п’яти років маємо замістити використання природного газу на 75%. – зауважив Володимир Петрович. – Залишаться лише ті об’єкти, де за технологією неможливо обійтися без газу. Зробіть загальний баланс у розрізі використання альтернативних видів палива. Адже потрібно визначити на скільки років нам його вистачить.
Насамкінець голова облдержадміністрації Володимир Гунчик наголосив, що стратегія регіонального розвитку «Волинь-2020» повинна стати реальним проектом на наступні п’ять років, але ні в якому разі не утопією.
- На сесії обласної ради маємо показати живу стратегію розвитку області. Хай це буде всього 20 проектів зі 100, але реальні, які можна зреалізувати у такий короткий термін. Не хочу, щоб це було повторення минулих проектів розвитку Волині, над яким працював департамент економіки з 2005 до 2010 року, коли реально спрацьовував лише один проект, а решта безрезультатно переписувалася з року в рік. Відтепер влада, бізнес і громада – потребують нових підходів. Тож маємо ще час, аби допрацювати головний проект розвитку області, – резюмував голова облдержадміністрації.
Прес-служба облдержадміністрації.

Структура Об'єднання

Економічні Новини

Фондовий ринок США закрився падінням
Торги на Американській фондовій біржі в четвер, 24 травня, закінчилися падінням основних індексів. Про це свідчать дані біржі.

РНБО ввів санкції проти російських заправок
Під заходи потрапила низка дочірніх структур російського монополіста Газпром, а також Роснефть і Лукойл.

Курс валют на 25 травня: гривню послабили
НБУ незначно послабив курс гривні. Курс долара на міжбанку 24 травня зріс до 26,13 - 26,17 грн/дол.

АМКУ оштрафував Укртрансгаз
Антимонопольний комітет України оштрафував компанію за ненадання затребуваної інформації у встановлені терміни.

Корисні Лінкі

Федерація роботодавців України

Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Пенсійний Фонд України

Міністерство праці та соціальної політики

Державна служба зайнятості


ДПА у Волинській області


Вверх