ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

Новини ФРУ

ФРУ: держава повинна створити систему миттєвого реагування на порушення прав інвесторів
Київ, 18 січня 2018 року. Сьогодні в Федерації роботодавців України відбулася прес-конференція, присвячена розв'язанню наболілої проблеми протидії діям новітніх шантажистів вітчизняного бізнесу. Вже ...

Роботодавцям відшкодують частину витрат на профпідготовку працівників
Кабмін затвердив Критерії оцінки допустимості державної допомоги суб'єктам господарювання на професійну підготовку працівників. Так, Критеріями визначені цілі, форми та максимальний розмір державної ...

Запрошуємо бізнес долучитися до обговорення законодавства про ринок електричної енергії
13 квітня 2017 року Верховна Рада прийняла Закон «Про ринок електричної енергії», яким передбачено кардинальна зміна умов діяльності наринку як для виробників, постачальників, так і...

Україна вичерпала квоти по ще кільком позиціям
Україна в період з 1 по 5 січня повністю вибрала безмитні квоти, як основні, так і додаткові, на експорт пшениці і кукурудзи в країни Євросоюзу...

Обов’язкове запровадження митного «єдиного вікна» з 1 лютого загрожує колапсом для бізнесу
Київ, 16 січня 2018 року. На сьогоднішньому засіданні Митного комітету ФРУ значна увага була приділена питанню можливого запровадження норми урядової постанови №878 «Про внесення змін...

Календар

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Громадська рада при ГУ ДФС у Волинській області.

Створено: 29-01-2015, 10:35 Переглядів: 868
27 січня 2015 року відбулося засідання Громадської ради при ГУ ДФС на якому розглянули ряд організаційних питань, проаналізували зміни в податковому законодавстві, але дуже активне обговорення викликало питання щодо роботи Волинської митниці ДФСУ у 2014 році. Проблеми протидії корупції в митних органах назрівали роками. Відповідальність у сфері протидії контрабанді та локалізації корупційних діянь у податкових і митних органах покладається на керівний склад відомств, а нині (після їх об’єднання) – на керівні кадри Державної фіскальної служби України. Саме керівники галузі та її структурних підрозділів повинні формувати моральний клімат у своїх колективах, спонукати підлеглих до дотримання законності, виховувати в посадових осіб сумлінне ставлення до служби. Волинська митниця ДФС підтримує позицію представників громадських інституцій Волині щодо потреби негайного реагування на корупційні прояви серед співробітників митних органів. У цьому учасників засідання Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Волинській області запевнив в.о. начальника Волинської митниці ДФС Андрій Андрейків.
На зауваження і запитання представників громадськості та запрошених представників бізнесу щодо конкретних випадків необ’єктивного підходу визначення митної вартості та штучного затягування митних процедур, що на думку громадськості створює умови для недобросовісної конкуренції, в. о. начальника Волинської митниці аргументував свою позицію почасти недосконалістю законодавства, і потребою проаналізувати інформацію щодо ймовірних ризиків проведення задекларованих господарських операцій, що генеруються для опрацювання митниками в автоматичному режимі.
Водночас представників громадськості цікавили питання кадрових рішень у Волинській митниці ДФС. Зокрема, голова комісії з митних питань Громадської ради при ГУ ДФС Волині Юрій Матчук запропонував керівнику митниці висловити свою думку щодо матеріальної мотивації щойно призначених працівників Волинської митниці, які приїхали працювати в Ягодин з інших регіонів.
«Наші нові працівники не пов’язані на Волині кумівством чи родинними зв’язками, тому й працюватимуть відповідальніше. Якщо у представників бізнесу є хоча б мінімальні факти неправомірного втручання в господарську діяльність конкретного суб’єкта господарювання , то митник, який допустив таке втручання, відразу буде звільнений»,- наголосив керівник Волинської митниці.
Водночас, в.о. начальника Волинської митниці поінформував про те, що працівники Волинської митниці у минулому році спрямували до держбюджету майже 3 мільярди платежів, що на 206 мільйонів гривень більше проти 2013 року.
«Найоб’єктивніший критерій оцінки діяльності - це реальні результати роботи. І працівникам митниці, і представникам громадських інституцій спільно потрібно зробити все, від них залежне, аби бізнес мав можливість розвиватись і працювати. Сумлінне ставлення всіх учасників економічних відносин до виконання своїх обов’язків щодо сплати податків, побудови чесного конкурентного середовища в країні лише сприятиме успішному розвитку нашої країни»,- зазначив голова Громадської ради при ГУ ДФС Волині Володимир Цибульський.
Тим часом, представники громадських інституцій Волині в особі заступника голови Громадської ради при ГУ ДФС в області Юрія Анцуха та голови комісії з митних питань Громради при ГУ ДФС в області Юрія Матчука на майбутнє ініціюють розширене засідання комісії з митних питань за участі зацікавлених суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності для вирішення проблемних для бізнесу питань.

Структура Об'єднання

Економічні Новини

Другий енергоблок Рівненської АЕС підключили до мережі
Станом на 15:00 20 січня в роботі перебувають два енергоблоки АЕС із сумарним навантаженням 1200 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування активних енергоблоків немає.

Другий енергоблок Запорізької АЕС відключили на ремонт
Енергоблок №2 Запорізької атомної електростанції відключили від мережі у зв'язку з проведенням планового ремонту. Радіаційний фон знаходиться в межах норми.

Торги на біржах США завершилися зростанням
Торги на Американській фондовій біржі в п'ятницю, дев'ятнадцятого січня, завершилися зростанням основних індексів. Про це свідчать дані біржі.

Газпрому дозволили будувати другу нитку Турецького потоку
Компанія Газпром отримала дозвіл на будівництво другої лінії газопроводу Турецький потік у винятковій економічній зоні та територіальних водах Туреччини.

Корисні Лінкі

Федерація роботодавців України

Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Пенсійний Фонд України

Міністерство праці та соціальної політики

Державна служба зайнятості


ДПА у Волинській області


Вверх