ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

Новини ФРУ

ФРУ: держава повинна створити систему миттєвого реагування на порушення прав інвесторів
Київ, 18 січня 2018 року. Сьогодні в Федерації роботодавців України відбулася прес-конференція, присвячена розв'язанню наболілої проблеми протидії діям новітніх шантажистів вітчизняного бізнесу. Вже ...

Роботодавцям відшкодують частину витрат на профпідготовку працівників
Кабмін затвердив Критерії оцінки допустимості державної допомоги суб'єктам господарювання на професійну підготовку працівників. Так, Критеріями визначені цілі, форми та максимальний розмір державної ...

Запрошуємо бізнес долучитися до обговорення законодавства про ринок електричної енергії
13 квітня 2017 року Верховна Рада прийняла Закон «Про ринок електричної енергії», яким передбачено кардинальна зміна умов діяльності наринку як для виробників, постачальників, так і...

Україна вичерпала квоти по ще кільком позиціям
Україна в період з 1 по 5 січня повністю вибрала безмитні квоти, як основні, так і додаткові, на експорт пшениці і кукурудзи в країни Євросоюзу...

Обов’язкове запровадження митного «єдиного вікна» з 1 лютого загрожує колапсом для бізнесу
Київ, 16 січня 2018 року. На сьогоднішньому засіданні Митного комітету ФРУ значна увага була приділена питанню можливого запровадження норми урядової постанови №878 «Про внесення змін...

Календар

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Звернення працівників митниці

Створено: 25-03-2015, 11:03 Переглядів: 445
Працівники Волинської митниці заявляють, що їхнє керівництво, порушуючи вимоги трудового законодавства, навмисно ставить їх в такі умови, в яких вони не можуть виконувати свої посадові обов’язки. Про це йшлось 19 березня під час засідання кадрової комісії Громадської ради при головному управлінні Державної фіскальної служби України у Волинській області. Члени комісії вже вкотре намагалися розглянути питання кадрової політики Волинської митниці, проте, начальник Волинської митниці Андрейків А.І., та начальник відділу кадрової роботи Вернигора В.А., в черговий раз проігнорували запрошення голови комісії прибути на засідання. Присутня колишній начальник відділу кадрів Ягодинської митниці Наталія Мостова повідомила, що в ході процесу реорганізації, працівникам Волинської митниці навмисно створено умови, відповідно до яких вони не можуть виконувати свої посадові обов’язки.
«Реорганізація Ягодинської митниці, почалася в листопаді 2014 року. Створеною комісією по реорганізації було прийнято план заходів проведення організації, відповідно до якого протягом 5-ти днів працівникам повинні були вручити повідомлення про наступне вивільнення із запропонуванням посад в новій структурі – Волинській митниці. Цього зроблено не було. На сьогоднішній день, близько 50-ти чоловік не утримали повідомлення про наступне вивільнення», – зазначила пані Наталія.
Інші присутні працівники Ягодинської митниці повідомили, що за усною вказівкою начальника Волинської митниці Андрейківа А.І., їх не вносять у списки, які дають їм право працювати на кордоні і виконувати свої посадові обов’язки. Від початку реорганізації на роботу взяли близько 40 працівників з інших митниць та установ. Деякі з цих працівників переведені з райдержадміністрації, і не мають ніякого відношення до митної та податкової справи та не знають законодавства.
«Мені вручають заяву про звільнення і на мою посаду приймають молоду людину із загального відділу якоїсь райдержадміністрації. Жодних пояснень з якої причини це відбувається мені не дають» – зазначає працівник Ягодинської митниці Світлана Демиденко.
Голова кадрової комісії Громадської ради при ГУ ДФС у Волинській області Василь Дутко наголосив, що в цій ситуації є факти порушення трудового законодавства.
Для захисту своїх законних прав, працівники Ягодинської митниці звернулися із листом-скаргою до прокурора Волинської області Дмитра Чипіжака, голови комітету ВРУ з питань запобігання та протидії корупції Єгора Соболєва та голови Громадської ради при ГУ ДФС у Волинській області Володимира Цибульського. У цьому листі працівники Ягодинської митниці просять надати правову оцінку ситуації та сприяти їм у законному працевлаштуванні.
Вислухавши працівників митниці кадрова комісія громадської ради при ГУ ДФСУ у Волинській області вирішила створити робочу групу з числа членів комісії, якій доручено підготувати текст Звернення до Фіскальної служби України, Волинської ОДА, Волинської облради, Національної служби посередництва та примирення щодо порушення прав працівників під час реорганізації Ягодинської митниці.

Структура Об'єднання

Економічні Новини

Другий енергоблок Рівненської АЕС підключили до мережі
Станом на 15:00 20 січня в роботі перебувають два енергоблоки АЕС із сумарним навантаженням 1200 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування активних енергоблоків немає.

Другий енергоблок Запорізької АЕС відключили на ремонт
Енергоблок №2 Запорізької атомної електростанції відключили від мережі у зв'язку з проведенням планового ремонту. Радіаційний фон знаходиться в межах норми.

Торги на біржах США завершилися зростанням
Торги на Американській фондовій біржі в п'ятницю, дев'ятнадцятого січня, завершилися зростанням основних індексів. Про це свідчать дані біржі.

Газпрому дозволили будувати другу нитку Турецького потоку
Компанія Газпром отримала дозвіл на будівництво другої лінії газопроводу Турецький потік у винятковій економічній зоні та територіальних водах Туреччини.

Корисні Лінкі

Федерація роботодавців України

Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Пенсійний Фонд України

Міністерство праці та соціальної політики

Державна служба зайнятості


ДПА у Волинській області


Вверх