ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

Новини ФРУ

ФРУ: держава повинна створити систему миттєвого реагування на порушення прав інвесторів
Київ, 18 січня 2018 року. Сьогодні в Федерації роботодавців України відбулася прес-конференція, присвячена розв'язанню наболілої проблеми протидії діям новітніх шантажистів вітчизняного бізнесу. Вже ...

Роботодавцям відшкодують частину витрат на профпідготовку працівників
Кабмін затвердив Критерії оцінки допустимості державної допомоги суб'єктам господарювання на професійну підготовку працівників. Так, Критеріями визначені цілі, форми та максимальний розмір державної ...

Запрошуємо бізнес долучитися до обговорення законодавства про ринок електричної енергії
13 квітня 2017 року Верховна Рада прийняла Закон «Про ринок електричної енергії», яким передбачено кардинальна зміна умов діяльності наринку як для виробників, постачальників, так і...

Україна вичерпала квоти по ще кільком позиціям
Україна в період з 1 по 5 січня повністю вибрала безмитні квоти, як основні, так і додаткові, на експорт пшениці і кукурудзи в країни Євросоюзу...

Обов’язкове запровадження митного «єдиного вікна» з 1 лютого загрожує колапсом для бізнесу
Київ, 16 січня 2018 року. На сьогоднішньому засіданні Митного комітету ФРУ значна увага була приділена питанню можливого запровадження норми урядової постанови №878 «Про внесення змін...

Календар

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

У Луцьку відкрили Офіс великих платників податків

Створено: 8-02-2016, 09:47 Переглядів: 404
Перший Офіс великих платників податків, який було створено у рамках реформи Центрального офісу з обслуговування великих платників податків та глобальної реформи ДФС, відкрито сьогодні, 5 лютого, у Луцьку. З цієї нагоди до Луцька завітали столичні гості, а саме голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров та начальник Міжрегіонального головного управління ДФС – Центрального офісу з обслуговування великих платників Євген Бамбізов. На відкриті були присутні: голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, міський голова Луцька Микола Романюк, голова правління Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців Володими Цибульський.
Відтепер податковий супровід та обслуговування двадцяти волинських та восьми рівненських підприємств, які відповідають критеріям великого платника податків, здійснюватиметься у Луцькому управлінні СДПІ з обслуговування великих платників податків у м. Львові Міжрегіонального головного управління ДФС.
«Значення офісу великих платників у податковій реформі дуже важливе, адже 60 відсотків надходжень в Україні забезпечує великий бізнес. Приємно констатувати, що майже тридцять великих компаній будуть обслуговуватись у новому офісі, де створені якнайкращі умови для ведення бізнесу», - зазначив Голова ДФС Роман Насіров під час урочистого відкриття спеціалізованого офісу для великих платників на Волині.Він наголосив, що Державна фіскальна служба як партнер бізнесу допомагатиме платникам податків, створюватиме умови та стимули для плідної діяльності і розвитку підприємництва.
«Відкриття офісу для великого бізнесу – гарний крок вперед, адже тепер регіон стає ще більш привабливим для інвестора. А це, у свою чергу, стимулюватиме і соціальний розвиток краю», - підкреслив Роман Насіров.
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик подякував високопосадовцям за візит та розуміння важливості зробленого кроку для Волині.
– Ваше перебування на Волині, а саме в новоствореному Офісі великих платників податків – не чергова перевірка роботи фіскальної служби в області. Це приклад злагодженої співпраці влади та бізнесу, – наголосив Володимир Гунчик. – Важливо відмітити, що бізнес Волині з розумінням ставиться до завдань та вимог держави, яка, з однієї сторони, потребує захисту на східних рубежах країни, з іншої – покращення соціально-економічного становища як загалом у державі, так і у кожному окремому регіоні.
Долучилися до слів подяки і представники бізнесу. Голова правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців Володимир Цибульський наголосив:– На сьогоднішній день на Волині нараховується 23 компанії, які відповідають вимогам та кваліфіковані як великі платники податків. Ця кількість буде тільки збільшуватися. Для розвитку Волині важливо, що зі створенням такого Офісу 10 % податку на прибуток буде залишатися в межах регіону, а значить буде йти на розвиток інфраструктури області.
Як свідчить аналітика, кожна п’ята гривня, сплачена до державного бюджету на Волині у 2015 році, – це податки від великого бізнесу. При цьому з області до бюджету перераховується 60 відс. від загальної суми податку на прибуток, сплаченого великими компаніями. Крім того, вони забезпечують робочими місцями близько 18 тисяч працівників.
Завдяки сумлінній роботі волинського бізнесу у 2015 році до зведеного бюджету надійшло понад 440 мільйонів гривень.
До речі, створення офісу для обслуговування великого бізнесу саме у Луцьку ініціювали як представники підприємництва, так і низка громадських інституцій.
Діяльність офісу з обслуговування великих платників податків у Луцьку сприятиме збільшенню надходжень до бюджетів всіх рівнів. Зокрема, завдяки відрахуванням податку на прибуток великими платниками податків, які проводитимуть сплату за своїм фактичним місцезнаходженням, бюджет області щорічно може отримати від 20 до 30 мільйонів гривень додаткових надходжень.
Протягом лютого планується відкриття ще 4 таких управлінь в інших регіонах країни.

Структура Об'єднання

Економічні Новини

НБУ планує змінити розрахунок офіційного курсу
Курс гривні до долара може розраховуватися на основі інформації з торгово-інформаційних систем Bloomberg і Reuters про реальні ринкові угоди.

Гонтарева підсумувала своє правління в Нацбанку
Глава Національного банку України Валерія Гонтарева вважає, що її реформи зробили українську банківську систему однією з найкращих у світі.

Другий енергоблок Рівненської АЕС підключили до мережі
Станом на 15:00 20 січня в роботі перебувають два енергоблоки АЕС із сумарним навантаженням 1200 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування активних енергоблоків немає.

Другий енергоблок Запорізької АЕС відключили на ремонт
Енергоблок №2 Запорізької атомної електростанції відключили від мережі у зв'язку з проведенням планового ремонту. Радіаційний фон знаходиться в межах норми.

Корисні Лінкі

Федерація роботодавців України

Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Пенсійний Фонд України

Міністерство праці та соціальної політики

Державна служба зайнятості


ДПА у Волинській області


Вверх