ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

Новини ФРУ

ФРУ: створення та діяльність централізованої закупівельної організації на місцях мають бути врегульовані на рівні законодавства
Сьогодні під час засідання Уряду обговорювалося питання продовження реалізації пілотного проекту з організації діяльності централізованої закупівельної організації (ЦЗО) на рівні КМУ та ЦОВВ. Проте ...

Повноцінно запрацював новий безкоштовний аудит для роботодавців в сфері законодавства про працю
В Україні повноцінно запрацював безкоштовний сервіс для роботодавців в сфері законодавства про працю. Його сутність полягає в тому, що за письмовою заявою роботодавця інспектори праці можуть...

Уряд підтримав ініціативу ФРУ: виробники ліфтів отримали перехідний період для адаптації до вимог європейського законодавства
Сьогодні на своєму засіданні Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення зміни до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 p. №...

Роботодавці звернулися до Уряду з пропозиціями щодо дерегуляції сфери надрокористування
Федерація роботодавців України звернулась до Уряду та Мінприроди з пропозиціями стосовно вирішення найбільш гострих проблем у сфері користування надрами. Пропозиції роботодавців сформовані за ...

Експортна історія української керамічної плитки
Як прокласти дорогу до експорту? На Харьківському плитковому заводі це зробили наполегливою працею та керамічною плиткою. Як їм це вдалося, розповідає Валентин Шеветовський, голова наглядової ради ...

Календар

«    Май 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Підписано територіальну угоду між владою, організацією роботодавців та профспілками

Створено: 16-03-2016, 09:11 Переглядів: 436
На Волині підписано тристоронню територіальну угоду між Волинською обласною державною адміністрацією, Волинським обласним об’єднанням організацій роботодавців та Федерацією профспілок області на 2016-2018 роки. Відбулось це під час засідання тристоронньої соціально-економічної ради.
Як відомо, тристороння соціально-економічна рада створена за спільним рішенням сторін для ведення соціального діалогу з метою підвищення ролі організацій роботодавців та їх об’єднань, професійних спілок у формуванні економічної та соціальної політики в області, розвитку громадського суспільства, запобігання суспільним конфліктам. Відповідно в області вона успішно функціонує з 2006 року.
Цього року черга головувати на засіданнях тристоронньої ради перейшла до сторони влади, тому на наступний термін головою територіальної тристоронньої соціально-економічної ради обрано керівника найвищої виконавчої гілки влади області Володимира Гунчика.
Одним із питань порядку денного засідання ради – проект Територіальної угоди між Волинською обласною державною адміністрацією, Волинським обласним об’єднанням організацій роботодавців та Федерацією профспілок області на 2016-2018 роки, який у результаті одноголосно було прийнято.
Відтак від Волинської облдержадміністрації документ підписав заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук, від роботодавців – голова обласного об’єднання організацій роботодавців Володимир Цибульський, від профспілок – голова Федерації профспілок Волинської області Іванна Дубинка.
Метою угоди є спрямування спільних зусиль сторін на забезпечення економічного розвитку області та високих соціальних стандартів життя громадян шляхом підвищення конкурентоздатності підприємств, забезпечення зростання рівня зайнятості населення, створення гідних умов праці. Норми Угоди, економічні, трудові, соціальні права та гарантії, які вона містить, не повинні бути нижчими за визначені законодавством України, а виходячи з можливостей регіону, можуть покращувати порівняно з чинним законодавством становище працівників. Умови Угоди обов’язково застосовуються під час укладання колективних договорів на підприємствах, в установах, організаціях, що перебувають у сфері дії Сторін, які підписали Угоду.
Сторони домовилися під час дії Угоди проводити моніторинг стану виконання чинного законодавства України з питань, що регулюються Угодою та формувати пропозиції з його удосконалення, виходячи з практики застосування. Сприяти реалізації законодавчих і договірних прав і гарантій для працюючих.
Угода укладена на 2016–2018 роки набирає чинності з дня підписання і діє до укладання нової або перегляду цієї Угоди. У період дії Угоди Сторони можуть, за взаємною домовленістю, вносити до неї зміни і доповнення. При здійсненні структурної перебудови економіки регіону, реорганізації Сторін, що підписали Угоду, їх повноваження та обов’язки переходять до правонаступників.
Нагадуємо, що попередня територіальна угода діяла до 2015 року, тому з жовтня минулого року було розпочато розробку наступної, яка діятиме до 2018 року. І хоча, як зазначив голова обласного об’єднання організацій роботодавців Володимир Цибульський, ще не підписана Генеральна угода, але на сьогодні вже є передумови того, що не пізніше травня цього року вона буде підписана. На Волині ж, за його словами, наявні всі умови для підписання такого важливого документу. Уже багатьма підприємствами на сьогодні зроблені вагомі кроки для підвищення соціальних стандартів.
В підтвердження цього заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук відзначив, що завдяки відкриттю регіонального офісу великих платників податків до обласного бюджету станом на 11 березня цього року вже надійшло понад 6 млн грн з прибутку на податок. Тож реалізація угоди сприятиме вирішенню багатьох питань, які хвилюють мешканців області.
А позаяк усі заходи попередньої угоди були виконані, заступник голови облдержадміністрації запевнив, що влада зі своєї сторони й надалі готова забезпечувати виконання своїх зобов’язань.

Структура Об'єднання

Економічні Новини

Акціонерам Tesla радять зняти Ілона Маска з посту голови
На думку експертів консультаційної фірми Institutional Shareholder Services, необхідно створити позицію незалежного голови ради директорів.

Дерипаска покинув раду директорів РусАла
Мільярдер дав зобов'язання не домагатися свого переобрання до ради директорів РусАла на майбутніх річних зборах акціонерів.

Користувачі багатьох країн повідомили про збій у Facebook
На збій у роботі американської соцмережі скаржаться в Росії, Фінляндії, Латвії, Данії, Норвегії, Естонії та Швеції.

Світовий банк реалізував в Україні проекти на $12 млрд
За 25 років Україна і Світовий банк реалізували понад 70 проектів вартістю близько 12 млрд доларів

Корисні Лінкі

Федерація роботодавців України

Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Пенсійний Фонд України

Міністерство праці та соціальної політики

Державна служба зайнятості


ДПА у Волинській області


Вверх