ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

Новини ФРУ

ФРУ: держава повинна створити систему миттєвого реагування на порушення прав інвесторів
Київ, 18 січня 2018 року. Сьогодні в Федерації роботодавців України відбулася прес-конференція, присвячена розв'язанню наболілої проблеми протидії діям новітніх шантажистів вітчизняного бізнесу. Вже ...

Роботодавцям відшкодують частину витрат на профпідготовку працівників
Кабмін затвердив Критерії оцінки допустимості державної допомоги суб'єктам господарювання на професійну підготовку працівників. Так, Критеріями визначені цілі, форми та максимальний розмір державної ...

Запрошуємо бізнес долучитися до обговорення законодавства про ринок електричної енергії
13 квітня 2017 року Верховна Рада прийняла Закон «Про ринок електричної енергії», яким передбачено кардинальна зміна умов діяльності наринку як для виробників, постачальників, так і...

Україна вичерпала квоти по ще кільком позиціям
Україна в період з 1 по 5 січня повністю вибрала безмитні квоти, як основні, так і додаткові, на експорт пшениці і кукурудзи в країни Євросоюзу...

Обов’язкове запровадження митного «єдиного вікна» з 1 лютого загрожує колапсом для бізнесу
Київ, 16 січня 2018 року. На сьогоднішньому засіданні Митного комітету ФРУ значна увага була приділена питанню можливого запровадження норми урядової постанови №878 «Про внесення змін...

Календар

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Підписано територіальну угоду між владою, організацією роботодавців та профспілками

Створено: 16-03-2016, 09:11 Переглядів: 375
На Волині підписано тристоронню територіальну угоду між Волинською обласною державною адміністрацією, Волинським обласним об’єднанням організацій роботодавців та Федерацією профспілок області на 2016-2018 роки. Відбулось це під час засідання тристоронньої соціально-економічної ради.
Як відомо, тристороння соціально-економічна рада створена за спільним рішенням сторін для ведення соціального діалогу з метою підвищення ролі організацій роботодавців та їх об’єднань, професійних спілок у формуванні економічної та соціальної політики в області, розвитку громадського суспільства, запобігання суспільним конфліктам. Відповідно в області вона успішно функціонує з 2006 року.
Цього року черга головувати на засіданнях тристоронньої ради перейшла до сторони влади, тому на наступний термін головою територіальної тристоронньої соціально-економічної ради обрано керівника найвищої виконавчої гілки влади області Володимира Гунчика.
Одним із питань порядку денного засідання ради – проект Територіальної угоди між Волинською обласною державною адміністрацією, Волинським обласним об’єднанням організацій роботодавців та Федерацією профспілок області на 2016-2018 роки, який у результаті одноголосно було прийнято.
Відтак від Волинської облдержадміністрації документ підписав заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук, від роботодавців – голова обласного об’єднання організацій роботодавців Володимир Цибульський, від профспілок – голова Федерації профспілок Волинської області Іванна Дубинка.
Метою угоди є спрямування спільних зусиль сторін на забезпечення економічного розвитку області та високих соціальних стандартів життя громадян шляхом підвищення конкурентоздатності підприємств, забезпечення зростання рівня зайнятості населення, створення гідних умов праці. Норми Угоди, економічні, трудові, соціальні права та гарантії, які вона містить, не повинні бути нижчими за визначені законодавством України, а виходячи з можливостей регіону, можуть покращувати порівняно з чинним законодавством становище працівників. Умови Угоди обов’язково застосовуються під час укладання колективних договорів на підприємствах, в установах, організаціях, що перебувають у сфері дії Сторін, які підписали Угоду.
Сторони домовилися під час дії Угоди проводити моніторинг стану виконання чинного законодавства України з питань, що регулюються Угодою та формувати пропозиції з його удосконалення, виходячи з практики застосування. Сприяти реалізації законодавчих і договірних прав і гарантій для працюючих.
Угода укладена на 2016–2018 роки набирає чинності з дня підписання і діє до укладання нової або перегляду цієї Угоди. У період дії Угоди Сторони можуть, за взаємною домовленістю, вносити до неї зміни і доповнення. При здійсненні структурної перебудови економіки регіону, реорганізації Сторін, що підписали Угоду, їх повноваження та обов’язки переходять до правонаступників.
Нагадуємо, що попередня територіальна угода діяла до 2015 року, тому з жовтня минулого року було розпочато розробку наступної, яка діятиме до 2018 року. І хоча, як зазначив голова обласного об’єднання організацій роботодавців Володимир Цибульський, ще не підписана Генеральна угода, але на сьогодні вже є передумови того, що не пізніше травня цього року вона буде підписана. На Волині ж, за його словами, наявні всі умови для підписання такого важливого документу. Уже багатьма підприємствами на сьогодні зроблені вагомі кроки для підвищення соціальних стандартів.
В підтвердження цього заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук відзначив, що завдяки відкриттю регіонального офісу великих платників податків до обласного бюджету станом на 11 березня цього року вже надійшло понад 6 млн грн з прибутку на податок. Тож реалізація угоди сприятиме вирішенню багатьох питань, які хвилюють мешканців області.
А позаяк усі заходи попередньої угоди були виконані, заступник голови облдержадміністрації запевнив, що влада зі своєї сторони й надалі готова забезпечувати виконання своїх зобов’язань.

Структура Об'єднання

Економічні Новини

Другий енергоблок Рівненської АЕС підключили до мережі
Станом на 15:00 20 січня в роботі перебувають два енергоблоки АЕС із сумарним навантаженням 1200 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування активних енергоблоків немає.

Другий енергоблок Запорізької АЕС відключили на ремонт
Енергоблок №2 Запорізької атомної електростанції відключили від мережі у зв'язку з проведенням планового ремонту. Радіаційний фон знаходиться в межах норми.

Торги на біржах США завершилися зростанням
Торги на Американській фондовій біржі в п'ятницю, дев'ятнадцятого січня, завершилися зростанням основних індексів. Про це свідчать дані біржі.

Газпрому дозволили будувати другу нитку Турецького потоку
Компанія Газпром отримала дозвіл на будівництво другої лінії газопроводу Турецький потік у винятковій економічній зоні та територіальних водах Туреччини.

Корисні Лінкі

Федерація роботодавців України

Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Пенсійний Фонд України

Міністерство праці та соціальної політики

Державна служба зайнятості


ДПА у Волинській області


Вверх