ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

Новини ФРУ

Закон про захист бізнесу від тиску правоохоронців, над яким працювали експерти ФРУ - прийнято
Київ, 16 листопада. Сьогодні Верховна Рада 312 голосами «за» прийняла урядовий законопроект №7275 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників...

Запрошуємо на конференцію з оподаткування, ведення міжнародного бізнесу та впровадження блокчейн TOP FORUM Ukraine
Запрошуємо Вас на конференцію з оподаткування, ведення міжнародного бізнесу та впровадження блокчейн TOP FORUM Ukraine - 4 грудня, Hilton Київ. Серед спікерів - народні депутати, держсекретар...

В Україні введуть нову міжнародну класифікацію товарів
Уряд підтримав законопроект про нову міжнародну класифікацію товарів для сплати митного тарифу. Документ не змінює ставки ввізного мита на товари, а тільки приводить законодавчу базу України...

За сприяння Федерації внесено зміни до Порядку використання коштів держбюджету для часткової компенсації вартості сільгосптехніки
Кабмін постановою №832 від 25 жовтня 2017 року вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для 20%-ї компенсації вартості сільськогосподарської техніки та...

Основним трендом для України має стати перехід від експорту робочої сили до експорту високотехнологічних товарів: Голова ФРУ Дмитро Олійник на форумі Level Up Ukraine 2017
КИЇВ, 15 листопада 2017 року. Основним трендом на найближчі роки для України має стати перехід від експорту робочої сили до експорту високотехнологічних товарів та побудови...

Календар

«    Ноябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Підписано територіальну угоду між владою, організацією роботодавців та профспілками

Створено: 16-03-2016, 09:11 Переглядів: 345
На Волині підписано тристоронню територіальну угоду між Волинською обласною державною адміністрацією, Волинським обласним об’єднанням організацій роботодавців та Федерацією профспілок області на 2016-2018 роки. Відбулось це під час засідання тристоронньої соціально-економічної ради.
Як відомо, тристороння соціально-економічна рада створена за спільним рішенням сторін для ведення соціального діалогу з метою підвищення ролі організацій роботодавців та їх об’єднань, професійних спілок у формуванні економічної та соціальної політики в області, розвитку громадського суспільства, запобігання суспільним конфліктам. Відповідно в області вона успішно функціонує з 2006 року.
Цього року черга головувати на засіданнях тристоронньої ради перейшла до сторони влади, тому на наступний термін головою територіальної тристоронньої соціально-економічної ради обрано керівника найвищої виконавчої гілки влади області Володимира Гунчика.
Одним із питань порядку денного засідання ради – проект Територіальної угоди між Волинською обласною державною адміністрацією, Волинським обласним об’єднанням організацій роботодавців та Федерацією профспілок області на 2016-2018 роки, який у результаті одноголосно було прийнято.
Відтак від Волинської облдержадміністрації документ підписав заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук, від роботодавців – голова обласного об’єднання організацій роботодавців Володимир Цибульський, від профспілок – голова Федерації профспілок Волинської області Іванна Дубинка.
Метою угоди є спрямування спільних зусиль сторін на забезпечення економічного розвитку області та високих соціальних стандартів життя громадян шляхом підвищення конкурентоздатності підприємств, забезпечення зростання рівня зайнятості населення, створення гідних умов праці. Норми Угоди, економічні, трудові, соціальні права та гарантії, які вона містить, не повинні бути нижчими за визначені законодавством України, а виходячи з можливостей регіону, можуть покращувати порівняно з чинним законодавством становище працівників. Умови Угоди обов’язково застосовуються під час укладання колективних договорів на підприємствах, в установах, організаціях, що перебувають у сфері дії Сторін, які підписали Угоду.
Сторони домовилися під час дії Угоди проводити моніторинг стану виконання чинного законодавства України з питань, що регулюються Угодою та формувати пропозиції з його удосконалення, виходячи з практики застосування. Сприяти реалізації законодавчих і договірних прав і гарантій для працюючих.
Угода укладена на 2016–2018 роки набирає чинності з дня підписання і діє до укладання нової або перегляду цієї Угоди. У період дії Угоди Сторони можуть, за взаємною домовленістю, вносити до неї зміни і доповнення. При здійсненні структурної перебудови економіки регіону, реорганізації Сторін, що підписали Угоду, їх повноваження та обов’язки переходять до правонаступників.
Нагадуємо, що попередня територіальна угода діяла до 2015 року, тому з жовтня минулого року було розпочато розробку наступної, яка діятиме до 2018 року. І хоча, як зазначив голова обласного об’єднання організацій роботодавців Володимир Цибульський, ще не підписана Генеральна угода, але на сьогодні вже є передумови того, що не пізніше травня цього року вона буде підписана. На Волині ж, за його словами, наявні всі умови для підписання такого важливого документу. Уже багатьма підприємствами на сьогодні зроблені вагомі кроки для підвищення соціальних стандартів.
В підтвердження цього заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук відзначив, що завдяки відкриттю регіонального офісу великих платників податків до обласного бюджету станом на 11 березня цього року вже надійшло понад 6 млн грн з прибутку на податок. Тож реалізація угоди сприятиме вирішенню багатьох питань, які хвилюють мешканців області.
А позаяк усі заходи попередньої угоди були виконані, заступник голови облдержадміністрації запевнив, що влада зі своєї сторони й надалі готова забезпечувати виконання своїх зобов’язань.

Структура Об'єднання

Економічні Новини

Фондовий ринок США закрився падінням
Торги на біржах в США 17 листопада завершилися падінням індексів, свідчать дані бірж.

Курс валют на 20 листопада: гривню дещо послабили
При цьому гривня зміцнилася щодо євро.

Укренерго дадуть в борг 130 млн євро на модернізацію електромереж
Загальна вартість реалізації проекту складає 280 млн євро.

Майже половина українських студентів отримують стипендії
Стипендії отримують понад 310 000 чоловік.

Корисні Лінкі

Федерація роботодавців України

Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Пенсійний Фонд України

Міністерство праці та соціальної політики

Державна служба зайнятості


ДПА у Волинській області


Вверх