ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

Новини ФРУ

ФРУ: держава повинна створити систему миттєвого реагування на порушення прав інвесторів
Київ, 18 січня 2018 року. Сьогодні в Федерації роботодавців України відбулася прес-конференція, присвячена розв'язанню наболілої проблеми протидії діям новітніх шантажистів вітчизняного бізнесу. Вже ...

Роботодавцям відшкодують частину витрат на профпідготовку працівників
Кабмін затвердив Критерії оцінки допустимості державної допомоги суб'єктам господарювання на професійну підготовку працівників. Так, Критеріями визначені цілі, форми та максимальний розмір державної ...

Запрошуємо бізнес долучитися до обговорення законодавства про ринок електричної енергії
13 квітня 2017 року Верховна Рада прийняла Закон «Про ринок електричної енергії», яким передбачено кардинальна зміна умов діяльності наринку як для виробників, постачальників, так і...

Україна вичерпала квоти по ще кільком позиціям
Україна в період з 1 по 5 січня повністю вибрала безмитні квоти, як основні, так і додаткові, на експорт пшениці і кукурудзи в країни Євросоюзу...

Обов’язкове запровадження митного «єдиного вікна» з 1 лютого загрожує колапсом для бізнесу
Київ, 16 січня 2018 року. На сьогоднішньому засіданні Митного комітету ФРУ значна увага була приділена питанню можливого запровадження норми урядової постанови №878 «Про внесення змін...

Календар

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Обрано Громадсько-консультативну раду при ГУ ДФС у Волинській області

Створено: 3-03-2017, 13:10 Переглядів: 202
Інтереси громадськості та бізнесу в новоствореному консультативно-дорадчому органі при ГУ ДФС у Волинській області відстоюватимуть 54 представники найбільш активних громадських інституцій та сумлінного бізнесу. Рішення про їх включення до складу Громадсько-консультативної ради ухвалено в ході установчих зборів 2 березня 2017 року.
«Враховуючи важливість врахування позиції громадськості та платників податків в діяльності територіальних органів влади ініціативна група рекомендує сформувати новий консультативно-дорадчий орган з максимальним залученням представників потужного соціально відповідального бізнесу, малого підприємництва та авторитетних громадських організацій. Я впевнений, що кожен із 54 претендентів, які подали ініціативній групі документи для участі в роботі Громадсько-консультативної ради зробить свій внесок в налагодження діалогу з територіальними органами ДФС в області», - запропонував учасникам установчих зборів голова ініціативної групи з формування консультативно-дорадчого органу при ГУ ДФС в області Володимир Цибульський.
За цю пропозицію незмінного протягом останніх років голови громадської ради при ГУ ДФС у Волинській області всі учасники установчих зборів висловилися одноголосною підтримкою. Відтак, відповідно до порядку денного, на установчих зборах затверджено положення про Громадсько-консультативну раду платників податків при Головному управлінні ДФС у Волинській області.
З такою ж одностайністю члени новоствореного консультативно-дорадчого органу визначилися щодо свого голови. Одразу 3 представники внесли пропозицію щодо обрання головою Громадсько-консультативної ради платників податків Володимира Івановича Цибульського.
Після підтримки всіма учасника установчих зборів голова Громадсько-консультативної ради при ГУ ДФС у Волинській області запропонував усім учасникам визначитися щодо участі кожного у роботі однієї з 4 комісій та внести пропозиції щодо плану роботи зазначеної ради на 2017 рік.
«Протягом останніх років при Головному управлінні стабільно працювала громадська рада, ми неодноразово зустрічалися з платниками податків в ході засідань круглого столу та робочих зустрічей. Хочу Вас запевнити, що Ваша думка, нехай навіть критична щодо роботи органів ДФС, надзвичайно важлива в процесі реформування органів ДФС загалом та, зокрема, удосконалення процесів обслуговування платників, - звернулася до учасників установчих зборів начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук. - Я впевнена, що наша співпраця в майбутньому дозволить знайти такі важелі громадського контролю та впливу, які б дозволили у вкрай тяжкий час забезпечити бюджети всіх рівнів коштами, а платникам податків надавати послуги найвищої якості.»

Довідково: Громадсько-консультативну раду платників податків при ГУ ДФС у Волинській області створено на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №563 «Про затвердження Типового положення про територіальні органи міністерства та іншого центрального органу виконавчої влади». Цим документом передбачено, що територіальні органи центральних органів виконавчої влади можуть створювати консультативно-дорадчі органи для врахування позиції платників податків і громадськості у своїй діяльності.

Структура Об'єднання

Економічні Новини

Другий енергоблок Рівненської АЕС підключили до мережі
Станом на 15:00 20 січня в роботі перебувають два енергоблоки АЕС із сумарним навантаженням 1200 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування активних енергоблоків немає.

Другий енергоблок Запорізької АЕС відключили на ремонт
Енергоблок №2 Запорізької атомної електростанції відключили від мережі у зв'язку з проведенням планового ремонту. Радіаційний фон знаходиться в межах норми.

Торги на біржах США завершилися зростанням
Торги на Американській фондовій біржі в п'ятницю, дев'ятнадцятого січня, завершилися зростанням основних індексів. Про це свідчать дані біржі.

Газпрому дозволили будувати другу нитку Турецького потоку
Компанія Газпром отримала дозвіл на будівництво другої лінії газопроводу Турецький потік у винятковій економічній зоні та територіальних водах Туреччини.

Корисні Лінкі

Федерація роботодавців України

Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Пенсійний Фонд України

Міністерство праці та соціальної політики

Державна служба зайнятості


ДПА у Волинській області


Вверх