ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

Новини ФРУ

ФРУ: держава повинна створити систему миттєвого реагування на порушення прав інвесторів
Київ, 18 січня 2018 року. Сьогодні в Федерації роботодавців України відбулася прес-конференція, присвячена розв'язанню наболілої проблеми протидії діям новітніх шантажистів вітчизняного бізнесу. Вже ...

Роботодавцям відшкодують частину витрат на профпідготовку працівників
Кабмін затвердив Критерії оцінки допустимості державної допомоги суб'єктам господарювання на професійну підготовку працівників. Так, Критеріями визначені цілі, форми та максимальний розмір державної ...

Запрошуємо бізнес долучитися до обговорення законодавства про ринок електричної енергії
13 квітня 2017 року Верховна Рада прийняла Закон «Про ринок електричної енергії», яким передбачено кардинальна зміна умов діяльності наринку як для виробників, постачальників, так і...

Україна вичерпала квоти по ще кільком позиціям
Україна в період з 1 по 5 січня повністю вибрала безмитні квоти, як основні, так і додаткові, на експорт пшениці і кукурудзи в країни Євросоюзу...

Обов’язкове запровадження митного «єдиного вікна» з 1 лютого загрожує колапсом для бізнесу
Київ, 16 січня 2018 року. На сьогоднішньому засіданні Митного комітету ФРУ значна увага була приділена питанню можливого запровадження норми урядової постанови №878 «Про внесення змін...

Календар

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Волинський бізнес просить об’єктивного розгляду справи головного митника області

Створено: 1-09-2017, 10:25 Переглядів: 137
Голова ради Володимир Цибульський на початку засідання наголосив на тому, що попередньо ситуацію на Волинській митниці та затримання її керівника Віктора Кривіцького обговорили минулого тижня на кадровій комісії ФДС. На ній, зокрема, й наголосили на тому, що за 2017 рік Волинська митниця значно покращила свою роботу та показала добрі результати. Так, лише за перше півріччя 2017 року у рамках митного експерименту на ремонт доріг нашої області вдалося скерувати рекордні 417, 4 мільйона гривень.
На сьогодні ця цифра вже перевищує півмільярда гривень, що значно більше, ніж за два попередні роки, наголосила головний державний інспектор з питань звернень та забезпечення доступу до публічної інформації Волинської митниці ДФС Валентина Черниш. Наголосила чиновниця й на тому, що за шість місяців, за її інформацією, на митниці вже є 33 дисциплінарних провадження щодо неправомірних дій працівників від керівництва. Однак керівник митників не може відповідати за кожного свого працівника. «А в правомірності дії самого Кривіцького – нехай розбирається прокуратура», – каже Черниш.
Зауважимо, що на засідання громадської ради ДФС запросили і самих правоохоронців, однак ті відповіли, що за законодавством не зобов’язання бути присутніми на подібних заходах.
«Хоча, мені здається, що чисто по-людськи було б корисно і самій прокуратурі, якби представник мав можливість донести до громадськості позицію структури. Тоді б громадськість отримала більше інформації, яка, можливо, навпаки змінила ситуацію, і стало очевидно, що прокуратура правильно діє, і всі сумніви розвіялися би самі собою. Але вони вирішили вчинити формально за законом», – прокоментував голова ради Володимир Цибульський.
Відтак, не маючи намірів втручатися в діяльність правоохоронців, Громадсько-консультативна рада підтримала звернення до перших осіб держави щодо того, щоб посадовці проконтролювали резонансну справу затримання митника Кривіцького та не допустили руйнації успішної роботи Волинської митниці з часу призначення нового керівника, а головне – забезпечили повне дотримання законності та публічне висвітлення всього, що відбуватиметься.
«Цій справі надали великого розголосу, адже митники – не популярна категорія держслужбовців у нашому суспільстві. Будь-яка інформація про можливу корупцію на митниці у суспільстві сприймається здебільшого однозначно. У цій справі, можу сказати, більше всього правоохоронці таки виявили якісь неправомірні вчинки самих працівників митниці. А от наскільки вони дійсно об’єктивні, ми зможемо зрозуміти лише з результатів розслідування і відповідно до рішення суду. Тож побачимо, як справа буде розвиватися далі», – підсумував голова Громадсько-консультативної ради платників податків Волині Володимир Цибульський.
«З усього, що відбувається, можу сказати, що якщо Віктор Кривіцький справді не причетний до якихось корупційних діянь, то йому нічого боятися. Нехай правоохоронні органи все розслідують», – додала член ради, журналістка Оксана Петрук.

Структура Об'єднання

Економічні Новини

Другий енергоблок Рівненської АЕС підключили до мережі
Станом на 15:00 20 січня в роботі перебувають два енергоблоки АЕС із сумарним навантаженням 1200 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування активних енергоблоків немає.

Другий енергоблок Запорізької АЕС відключили на ремонт
Енергоблок №2 Запорізької атомної електростанції відключили від мережі у зв'язку з проведенням планового ремонту. Радіаційний фон знаходиться в межах норми.

Торги на біржах США завершилися зростанням
Торги на Американській фондовій біржі в п'ятницю, дев'ятнадцятого січня, завершилися зростанням основних індексів. Про це свідчать дані біржі.

Газпрому дозволили будувати другу нитку Турецького потоку
Компанія Газпром отримала дозвіл на будівництво другої лінії газопроводу Турецький потік у винятковій економічній зоні та територіальних водах Туреччини.

Корисні Лінкі

Федерація роботодавців України

Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Пенсійний Фонд України

Міністерство праці та соціальної політики

Державна служба зайнятості


ДПА у Волинській області


Вверх