ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

Новини ФРУ

ФРУ: держава повинна створити систему миттєвого реагування на порушення прав інвесторів
Київ, 18 січня 2018 року. Сьогодні в Федерації роботодавців України відбулася прес-конференція, присвячена розв'язанню наболілої проблеми протидії діям новітніх шантажистів вітчизняного бізнесу. Вже ...

Роботодавцям відшкодують частину витрат на профпідготовку працівників
Кабмін затвердив Критерії оцінки допустимості державної допомоги суб'єктам господарювання на професійну підготовку працівників. Так, Критеріями визначені цілі, форми та максимальний розмір державної ...

Запрошуємо бізнес долучитися до обговорення законодавства про ринок електричної енергії
13 квітня 2017 року Верховна Рада прийняла Закон «Про ринок електричної енергії», яким передбачено кардинальна зміна умов діяльності наринку як для виробників, постачальників, так і...

Україна вичерпала квоти по ще кільком позиціям
Україна в період з 1 по 5 січня повністю вибрала безмитні квоти, як основні, так і додаткові, на експорт пшениці і кукурудзи в країни Євросоюзу...

Обов’язкове запровадження митного «єдиного вікна» з 1 лютого загрожує колапсом для бізнесу
Київ, 16 січня 2018 року. На сьогоднішньому засіданні Митного комітету ФРУ значна увага була приділена питанню можливого запровадження норми урядової постанови №878 «Про внесення змін...

Календар

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ

Волинське обласне об’єднання організацій роботодавців створено 24 грудня 2001 року відповідно до Закону України „Про організації роботодавців” для забезпечення повноцінної участі роботодавців країни у процесі побудови гармонійних стосунків українського бізнесу з владою та працівниками. Спочатку в області були створені 4 галузеві організації, зокрема підприємств:
- машинобудівної та металообробної промисловості;
- легкої промисловості;
- харчової промисловості;
- автомобільного транспорту.
Зазначені організації, об’єднавшись на добровільних засадах створили Волинське обласне об’єднання організацій роботодавців. Установча конференція щодо створення Об’єднання відбулася 24 грудня 2001 року, якою було затверджено його Статут та інші установчі документи. 29 грудня 2001 року у встановленому порядку Волинське обласне об’єднання організацій роботодавців було зареєстроване обласним управлінням юстиції (свідоцтво про реєстрацію № 403 від 29 грудня 2001 р.). Далі процес формування галузевих організацій роботодавців в області було продовжено. Впродовж 2002-2003 років створені ще 7 галузевих організацій роботодавців, зокрема:
- сільськогосподарського машинобудування;
- торгівлі та переробної промисловості;
- будівельної галузі;
- житлово-комунального господарства;
- побутового обслуговування населення;
- сільського господарства;
- деревообробної промисловості.
25 листопада 2005 року загальними зборами Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців була затверджена нова редакція Статуту Об’єднання, яка базується на Статуті Федерації роботодавців України і включає окремі уточнення і доповнення до діючого Статуту.
28 березня 2006 року створена організація роботодавців підприємств вуглевидобувної галузі.
Усі зазначені галузеві організації роботодавців увійшли до складу Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців.
Таким чином на сьогоднішній день у складі Об’єднання функціонує 12 галузевих організацій роботодавців.
У 2004 році Об’єднанням була здійснена предметна робота по формуванню організацій роботодавців в містах обласного значення і районах області.
Практично у 2004 році в усіх містах і районах області відбулися установчі збори по утворенню територіальних організацій роботодавців, які також відповідно до їхніх Статутів входять до складу обласного об’єднання організацій роботодавців.
Отже, на сьогоднішній день ми, як відмічалось вище, маємо 12 галузевих, 4 міських і 16 районних організацій роботодавців, всі вони мають юридичний статус.
Таким чином завершилось формування організацій роботодавців в усіх провідних галузях економіки області (по горизонталі) та адміністративно-територіальних одиницях області (по вертикалі). Об’єднання засноване на принципах самоврядування, незалежності, аполітичності, добровільності членства, відповідності цілям та галузевої структури і має демократичну систему управління, що закріплено Статутом. Об’єднання незалежне від політичних партій, виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, профспілкових організацій та їх об`єднань і не приймає участі у політичній діяльності, діяльності будь-якої політичної партії або політичного руху, Свою діяльність Волинське обласне об’єднання організацій роботодавців здійснює відповідно до задекларованих цілей та завдань – пріоритетних для роботодавців України.

Структура Об'єднання

Економічні Новини

Другий енергоблок Рівненської АЕС підключили до мережі
Станом на 15:00 20 січня в роботі перебувають два енергоблоки АЕС із сумарним навантаженням 1200 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування активних енергоблоків немає.

Другий енергоблок Запорізької АЕС відключили на ремонт
Енергоблок №2 Запорізької атомної електростанції відключили від мережі у зв'язку з проведенням планового ремонту. Радіаційний фон знаходиться в межах норми.

Торги на біржах США завершилися зростанням
Торги на Американській фондовій біржі в п'ятницю, дев'ятнадцятого січня, завершилися зростанням основних індексів. Про це свідчать дані біржі.

Газпрому дозволили будувати другу нитку Турецького потоку
Компанія Газпром отримала дозвіл на будівництво другої лінії газопроводу Турецький потік у винятковій економічній зоні та територіальних водах Туреччини.

Корисні Лінкі

Федерація роботодавців України

Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Пенсійний Фонд України

Міністерство праці та соціальної політики

Державна служба зайнятості


ДПА у Волинській області


Вверх