ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

Новини ФРУ

Федерація готова сприяти підписанню меморандуму між «Укрзалізницею» та машинобудівниками щодо оновлення рухомого складу
«Укрзалізниця» найближчим часом має намір підписати з машинобудівниками меморандум про сприяння оновленню рухомого складу залізниці і імпортозаміщенню на середньострокову перспективу і просить ...

Дмитро Олійник: Ми - за посилення боротьби з контрабандою. Але важливо уникнути випадків тиску на легальний бізнес
Започаткована Урядом України програма «Україна без контрабанди» буде реалізовуватись спільно з правоохоронними органами, Державною фіскальною службою і Національною поліцією. Про це повідомив ...

Надрокористування – втрачені можливості чи ресурси зростання
У Києві відбувся III Будівельний конгрес «Надра України - шанс і втрати будівельників», який щорічно проводиться Всеукраїнською спілкою виробників будматеріалів, ФРУ є співорганізатором та ...

Тютюновий гігант переводить українські активи на тверде паливо
Харківська тютюнова фабрика Філіп Морріс Україна планує до вересня завершити будівництво твердопаливного котла потужністю 3,8 МВт перевести свою фабрику з газу на тверде паливо.Про це...

Концерн NICMAS - курс на розвиток партнерства і перехід до інжинірингової моделі ведення бізнесу
Концерн "НИКМАС" – это мощная площадка по производству компрессоров, инновационной продукции и уникальной техники. Компания всегда поддерживает и с легкостью внедряет инновационные решения не ...

Календар

«    Июнь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ

Волинське обласне об’єднання організацій роботодавців створено 24 грудня 2001 року відповідно до Закону України „Про організації роботодавців” для забезпечення повноцінної участі роботодавців країни у процесі побудови гармонійних стосунків українського бізнесу з владою та працівниками. Спочатку в області були створені 4 галузеві організації, зокрема підприємств:
- машинобудівної та металообробної промисловості;
- легкої промисловості;
- харчової промисловості;
- автомобільного транспорту.
Зазначені організації, об’єднавшись на добровільних засадах створили Волинське обласне об’єднання організацій роботодавців. Установча конференція щодо створення Об’єднання відбулася 24 грудня 2001 року, якою було затверджено його Статут та інші установчі документи. 29 грудня 2001 року у встановленому порядку Волинське обласне об’єднання організацій роботодавців було зареєстроване обласним управлінням юстиції (свідоцтво про реєстрацію № 403 від 29 грудня 2001 р.). Далі процес формування галузевих організацій роботодавців в області було продовжено. Впродовж 2002-2003 років створені ще 7 галузевих організацій роботодавців, зокрема:
- сільськогосподарського машинобудування;
- торгівлі та переробної промисловості;
- будівельної галузі;
- житлово-комунального господарства;
- побутового обслуговування населення;
- сільського господарства;
- деревообробної промисловості.
25 листопада 2005 року загальними зборами Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців була затверджена нова редакція Статуту Об’єднання, яка базується на Статуті Федерації роботодавців України і включає окремі уточнення і доповнення до діючого Статуту.
28 березня 2006 року створена організація роботодавців підприємств вуглевидобувної галузі.
Усі зазначені галузеві організації роботодавців увійшли до складу Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців.
Таким чином на сьогоднішній день у складі Об’єднання функціонує 12 галузевих організацій роботодавців.
У 2004 році Об’єднанням була здійснена предметна робота по формуванню організацій роботодавців в містах обласного значення і районах області.
Практично у 2004 році в усіх містах і районах області відбулися установчі збори по утворенню територіальних організацій роботодавців, які також відповідно до їхніх Статутів входять до складу обласного об’єднання організацій роботодавців.
Отже, на сьогоднішній день ми, як відмічалось вище, маємо 12 галузевих, 4 міських і 16 районних організацій роботодавців, всі вони мають юридичний статус.
Таким чином завершилось формування організацій роботодавців в усіх провідних галузях економіки області (по горизонталі) та адміністративно-територіальних одиницях області (по вертикалі). Об’єднання засноване на принципах самоврядування, незалежності, аполітичності, добровільності членства, відповідності цілям та галузевої структури і має демократичну систему управління, що закріплено Статутом. Об’єднання незалежне від політичних партій, виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, профспілкових організацій та їх об`єднань і не приймає участі у політичній діяльності, діяльності будь-якої політичної партії або політичного руху, Свою діяльність Волинське обласне об’єднання організацій роботодавців здійснює відповідно до задекларованих цілей та завдань – пріоритетних для роботодавців України.

Структура Об'єднання

Економічні Новини

В Укравтодорі назвали суму на ремонт всіх доріг
Для капітального ремонту всіх доріг, які з'єднують населені пункти, необхідно виділити два трильйони гривень.

Uber піде на угоду з судом, щоб працювати в Лондоні
Топ-менеджерам і адвокатам Uber необхідно буде переконати суд в тому, що компанія не порушує регулятивні вимоги Лондона.

BMW попередив Лондон про можливий відхід через Brexit
Слідом за Airbus концерн BMW, що виробляє на британських заводах марки Mini і Rolls Royce, попереджає про негативні наслідки виходу Великобританії з Євросоюзу.

В Україні ввели оплату за відбитком пальця
Скористатися послугою можуть клієнти ПриватБанку. Досить один раз "прив'язати" його відбиток до своєї картки.

Корисні Лінкі

Федерація роботодавців України

Офіційне Інтернет-представництво Президента України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Пенсійний Фонд України

Міністерство праці та соціальної політики

Державна служба зайнятості


ДПА у Волинській області


Вверх